Test bukamchera AdmiralBet:

AdmiralBet

Bonus 1000 PLN od pierwszej i drugiej wpłaty + freebet

  AdmiralBet Overview

  AdmiralBet to nowy gracz na polskim rynku zakładów bukmacherskich, który uzyskał licencję od Ministerstwa Finansów w lutym 2024 roku. Na początku firma nie zdradzała, kiedy dokładnie ruszy z ofertą zakładów w Polsce, ale mówiło się, że planują start przed mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Udało im się to i zadebiutowali w Polsce w czerwcu 2024 roku.

  AdmiralBet plusy i minusy

  • Szeroka oferta na piłkę nożną
  • Wysoki bonus na start
  • Ujednolicone warunki obrotu
  • Brak transmisji na żywo
  • Aplikacja mobilna tylko na Androida
  • Okrojona oferta na niektóre dyscypliny
  Bonusy
  7/10
  Oferta zakładów
  6/10
  Aplikacja i wersja mobilna
  6/10
  Płatności
  7/10
  Kursy
  8/10
  Wsparcie Klienta
  8/10
  Podsumowanie
  7/10

  AdmiralBet - najnowszy buk 2024

  AdmiralBet wystartował w Polsce w czerwcu 2024 roku, choć licencję na oferowanie zakładów bukmacherskich od Ministerstwa Finansów uzyskał już w lutym 2024. Marka należy do firmy NOVOBET Sp. z o.o., z siedzibą w Zabierzowie, która ma kapitał zakładowy w wysokości 6 000 000 PLN. Pochodzący z Austrii bukmacher działa również w Niemczech i Rumunii, gdzie znany jest ze wspierania lokalnych drużyn sportowych i lig.

  Bonus powitalny w AdmiralBet

  Co AdmiralBet oferuje w Polsce?

  Na nowych użytkowników AdmiralBet czekają bonusy o łącznej wartości 1000 PLN. Firma oferuje bonusy od depozytu oraz darmowe zakłady (freebety). Oto, co można zyskać na start:

  Pierwszy bonus to 300 PLN, czyli 100% wartości pierwszej wpłaty do tej kwoty. Dodatkowo, przy pierwszej wpłacie wynoszącej co najmniej 300 PLN, otrzymujemy freebet o wartości 25 PLN. Aby wypłacić środki bonusowe, trzeba nimi trzykrotnie obrócić na kuponach AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, przy łącznym kursie 2.50 i minimalnym kursie 1.30 na każde zdarzenie. Gracz ma na to 14 dni.

  Drugi bonus to 600 PLN, czyli 50% wartości drugiej wpłaty do tej kwoty. Przy depozycie wynoszącym co najmniej 1200 PLN, bukmacher przyznaje freebet o wartości 75 PLN. Warunki obrotu są identyczne jak w przypadku pierwszego bonusu.

  Instrukcja jak dostać bonus AdmiralBet

  AdmiralBet ma szeroką ofertę na zakłady, szczególnie na mistrzostwa Europy w piłce nożnej, co jest dużym plusem. Brakuje jednak transmisji na żywo, co jest standardem u wielu legalnych bukmacherów. Na plus zasługuje wysoki bonus na start i jednolite warunki obrotu, co ułatwia nowym graczom rozpoczęcie przygody z zakładami. Ponadto, w ramach promocji na start, oferowane są dwa darmowe zakłady o łącznej wartości 100 PLN.

  AdmiralBet test bukmachera

  AdmiralBet zakłady sportowe

  Bonus 1000 PLN od pierwszej i drugiej wpłaty + freebet