Zaklad bez ryzyka

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to bonus, dzięki któremu dostaniemy zwrot za przegrany zakład. Czy naprawdę bukmacherzy pozwalają obstawiać bez ryzyka? W zasadzie tak. Wybrałem dla Was najlepsze cashbacki, czyli zakłady bez ryzyka. Zobaczcie, co możecie zyskać.

Zakłady bez ryzyka - najlepszy cashback u bukmacherów 2024
Bukmacher Bonus Wymagany obrót do wypłaty bonusu Wymagany kurs minimalnyŁap ofertę
Bonus na start 930 PLN
za depozyt + cashback + freebety
Wymagany obrót do wypłaty bonusu
3x
Wymagany kurs minimalny
1.30
Bonus 100% do 50 PLN
Zero ryzyka + cashback do 200 PLN
Wymagany obrót do wypłaty bonusu
Brak wymogu
Wymagany kurs minimalny
1.60
Bonus za depozyt 1500 PLN
+ zakład bez ryzyka 100 + bonus za zadania
Wymagany obrót do wypłaty bonusu
2x
Wymagany kurs minimalny
1.91
Betclic bonus
Betclic bonus
Betclic
4/5
Cashback 50 PLN
plus gra bez podatku
Wymagany obrót do wypłaty bonusu
8x
Wymagany kurs minimalny
1.14
ComeOn bonus
ComeOn bonus
ComeOn
3/5
Bonus na start 100 PLN
bez ryzyka na start
Wymagany obrót do wypłaty bonusu
Brak wymogu
Wymagany kurs minimalny
3,0
Bonus na start 333 PLN
od 1. depozytu 3 x zakład bez ryzyka
Wymagany obrót do wypłaty bonusu
4x
Wymagany kurs minimalny
1.25

Zakład bez ryzyka - co to?

Zakład bez ryzyka to bonus powitalny oferowany przez zakłady bukmacherskie dla nowych graczy. Polega na tym, że pieniądze za postawiony zakład zostaną zwrócone jeśli zakład okaże się przegrany.

Inna nazwa zakładu bez ryzyka to cashback, czyli dosłownie zwrot pieniędzy. Aby postawić zakłąd bez ryzyka należy wcześniej wpłacić pieniądze na konto depozytowe u bukmachera i postawić zakład, wybierając bukmachera, który posiada ten bonus w swojej ofercie.

Kiedy zakład okaże się przegrany, nastąpi zwrot stawki, najczęściej pomniejszonej o podatek. Zwrot za zakład bez ryzyka może zastać przelany na konto depozytowe lub bonusowe. Jeśli na konto depozytowe, jest możliwość wypłaty środków od razu, jeśli na konto bonusowe, kwotą zwrotu trzeba najpierw obrócić, zgodnie z regulaminem bonusu bukmachera.

Zakład bez ryzyka daje świetną okazję do eksperymentowania bez ryzyka utraty własnych pieniędzy. Dlatego jest naszym ulubionym bonusem bukmacherskim, zaraz po freebecie bez depozytu :)

Polscy bukmacherzy z zakładem bez ryzyka

Zakład bez ryzyka w swojej ofercie bonusowej ma część polskich bukmacherów. Pod spodem znajdziecie listę zakładów bez ryzyka u polskich bukmacherów. Żeby sprawdzić szczegóły kliknijcie w link z wybranym bukmacherem.

Zakład bez ryzyka w Go Plus Bet 500 PLN

Zakład bez ryzyka w Fuksiarz 500 PLN

Zakład bez ryzyka w PZBuk 1000 PLN

Zakład bez ryzyka w STS 100 PLN

Zakład bez ryzyka w Betclic 200 PLN

Zakład bez ryzyka w Superbet 3500 PLN

Zakład bez ryzyka w TOTALbet 200 PLN

Zakład bez ryzyka w Fortuna 600 PLN

Najczęściej zadawane pytania o zakład bez ryzyka

Jak działa zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to oferta, która pozwala ci postawić zakład bez obawy o straty finansowe. Jeśli zakład zostanie przegrany, otrzymasz zwrot pieniędzy lub równoważnej wartości.

Czy zakład bez ryzyka jest dostępny dla wszystkich klientów?

Warunki dotyczące zakładów bez ryzyka mogą się różnić w zależności od bukmachera lub firmy oferującej tę usługę. W niektórych przypadkach zakład bez ryzyka może być dostępny tylko dla nowych klientów, podczas gdy inni bukmacherzy mogą oferować go również swoim stałym klientom.

Jaka jest różnica między zakładem bez ryzyka a cashbackiem?

Nie ma różnicy pomiędzy zakładem bez ryzyka a cashbackiem, ponieważ jest to ten sam bonus. Cashback to zapożyczenia z języka angielskiego.

W bezpośrednim tłumaczeniu oznacza zwrot gotówki.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z zakładu bez ryzyka?

Tak, często istnieją pewne warunki, które musisz spełnić, aby skorzystać z zakładu bez ryzyka. Mogą to być na przykład minimalna kwota zakładu, określony czas trwania oferty, ograniczenia dotyczące rodzaju zakładu lub wymaganie obrócenia otrzymanego bonusu.

Jak odebrać zakład bez ryzyka?

Przede wszystkim należy zarejestrować sie na stronie bukmachera. Bonus bez ryzyka najczęściej otrzymamy w trakcie zakładnia nowego konto. Następnie musimy zasilić konto depozytowe, żeby mieć środki na postawienie zakładu. Jeśli przegramy ten zakład, spełniając wszystkie warunki bonusu (np. minimalny kurs) to pieniądze za postawienie tego zakładu zostaną zwrócone. na konto gotówkowe lub bonusowe, zależnie od bukmachera. Często też nie dostaniemy zwroty kwoty podatku, odprowadzonego od tego zakładu.

Czy pieniądze za zakład bez ryzyka można od razu wypłacić?

Tak, pieniądze z bonusu można wypłacić, ale nie zawsze od razu. Jeśli bukmacher zwraca środki na konto depozytowe, to tak, wypłacić możemy od razu. Jeśli na konto bonusowe, to trzeba jeszcze tym bonusem obrócić, czyli zagrać ponownie, określoną przez bukmachera ilość razy. Dokładne warunki wypłaty bonusu określa regulamin.

Czy mogę skorzystać z zakładu bez ryzyka więcej niż jeden raz?

Zależy to od regulaminu oferty zakładu bez ryzyka. W niektórych przypadkach można skorzystać z niego tylko raz, na przykład jako część promocji powitalnej dla nowych klientów. Inni bukmacherzy mogą oferować zakłady bez ryzyka również dla swoich stałych klientów w określonych sytuacjach lub na specjalne okazje.

Czy mogę skorzystać z zakładu bez ryzyka na dowolne wydarzenie?

Zazwyczaj zakład bez ryzyka jest dostępny na wybrane wydarzenia sportowe lub transakcje w określonych kategoriach. Ograniczenia mogą dotyczyć konkretnych dyscyplin sportowych, typów zakładów lub minimalnych kursów.

Zakład bez ryzyka u bukmacherów

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych zakładów bez ryzyka dostępnych aktualnie u polskich bukmacherów online. Bukmacherzy starają się nie kopiować pomysłów od konkurencji, a raczej tworzyć bonusy na własnych zasadach. Dlatego nie ma możliwości, by zakład bez ryzyka na start miał identyczne zasady u wszystkich bukmacherów. Porównujemy więc warunki, na jakich przyznawany jest zakład bez ryzyka u poszczególnych bukmacherów.

Zakład bez ryzyka Go+Bet

Cashback 500 PLN

Zakład bez ryzyka to jeden z najlepszych bonusów, jakie oferują bukmacherzy. W Go plus Bet to ubezpieczone zakłady aż do 500 PLN. Przekonała nas łatwość, z jaką można skorzystać z bonusu, na dowolną kwotę. Go plus Bet przygotował też specjalną ofertę z darmowym freebetem 30 PLN dostępnym tylko z kodem promocyjnym BOVIP.

Dużym atutem bukmachera jest też promocja Gra bez podatku, która jest dostępna praktycznie dla wszystkich zakładów. Minusem może być brak dedykowanych bonusów na sporty wirtualne i gry karciane

Żeby odebrać bonus i promocje wystarczy:

Zarejestrować i zweryfikować nowe konto w GO+BET z kodem BOVIP

Zaakceptować bonus na profilu gracza

✅ Wpłacić depozyt

✅ Postawić pierwszy zakład, który w razie przegranej, uruchomi bonus

Do bonusu wliczają się kupony AKO z min. 3 zdarzeniami

Warunki zakładów liczących się do bonusu:

 • minimalny kurs: 1.30
 • minimalna kwota 20 PLN a max. 500 PLN
 • Obrót min. 3 razy
 • Czas na obrót 7 dni.

Nie wliczają się zakłady na:
❌ gry karciane
❌ sporty wirtualne

Zakład bez ryzyka Fuksiarz

Cashback 500 PLN

Fuksiarz oferuje cashback 50% do 500 PLN wszystkim nowym graczom, którzy zarejestrują się z naszego linka. We wspomnianej promocji powitalnej w Fuksiarzu możesz wziąć udział tylko po zasileniu depozytu wpłatą w wysokości minimum 50 zł i zagrać kupon o takiej stawce. Wystarczy zawrzeć zakład z przynajmniej dwoma zdarzeniami - każde o kursie nie niższym niż 1.60.

Żeby odebrać cashback wystarczy:

Założyć nowe konto na Fuksiarz.pl

✅ Wpłacić depozyt min. 50 PLN

✅ Zawrzeć zakład z przynajmniej dwoma zdarzeniami o kursie nie niższym niż 1.60.

Warunki zakładów liczących się do bonusu:

 • minimalny kurs: 1.6
 • brak wymaganego obrotu
 • brak minimalnego czasu

Do bonusu nie wliczają się zakłady na:

❌ gry karciane

❌ sporty wirtualne

Cashback w Fuksiarzu ma swoje plusy i minusy. W przypadku przegranej z postawionego pierwszego zakładu otrzymasz tylko 50% stawki. Zwrot będzie pomniejszony o 12 % podatku. Bonusem nie trzeba obracać, tak więc środki z przegranego zakładu możesz od razu wypłacić.

Bukmacher Fuksiarz cashback przygotował również dla pozostałych użytkowników. Ta promocja nazywa się “Cashback bez limitu”. Na czym polega?

Obstawiając zakłady z oferty cashback, Fuksiarz przy nietrafionym kuponie zwróci Ci część postawionej stawki, do maksymalnie 200 zł. Nie ma limitu zakładów biorących udział w promocji, a pojedynczy zwrot to maksymalnie 200 zł. Wartość zwrotu zależna jest od liczby zdarzeń na kuponie. Cashback bez limitu, podobnie jak cashback powitalny, nie wymaga od gracza obrotu otrzymanym bonusem. To oznacza, że środki przyznane z tytułu zwrotu na konto depozytowe można przeznaczyć na dalszą grę lub od razu wypłacić. Z oferty można korzystać bez limitu, zatem można zawrzeć dowolną liczbę kuponu w ciągu dnia.

Zakład bez ryzyka PZBuk

Cashback 1000 PLN

W PZBuk w ramach oferty powitalnej otrzymamy zakład bez ryzyka do 1000 PLN. Ciekawostką jest fakt, że zwrot można dostać nie tylko za pierwszy przegrany zakład, a nie tylko za pierwszy nietrafiony w ciągu 30 dni. Oznacza to, że można stawiać zakłady i wygrywać, a jeśli któryś z kolei kupon będzie przegrany – otrzymamy zwrot.

W promocji biorą udział zakłady:

 • kupony AKO z min. 2 zdarzeniami
 • kursem pojedynczym min. 1.40 za dowolną stawkę

Aby wypłacić bonus należy:

 • otrzymany cashback należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z kursem poj. min. 1.40

Do promocji nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne i gry karciane.

Wartość bonusu w PZBuk wynosi maksymalnie 1000 PLN.

PZBuk zwraca pełną kwotę stawki, nie odejmuje podatku 12%.

Zakład bez ryzyka STS

Cashback 600 PLN

STS udostępnił trzy zakłady bez ryzyka

 1. Zakład bez ryzyka 100 PLN - podstawowy

 2. Zakład bez ryzyka 20 PLN na sporty wirtualne

 3. Zakład bez ryzyka 20 PLN na BetGames

Żeby odebrać bonus wystarczy:

Podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BUKMACHERZYONLINE

✅ Wpłacić 3 x depozyt

✅ Postawić pierwszy zakład — by w razie przegranej zostać cashback

✅ Postawić zakłady także na sporty wirtualne i betgames,

Warunki zakładów liczących się do bonusu:

 • minimalny kurs: 1.75
 • Minimalny kurs na freebet za depozyt 1.25
 • minimalna kwota 10 PLN
 • Obrót min. 3 razy
 • Czas na obrót 30 dni.

Do bonusu nie wliczają się:
❌ cash-out
❌ zakłady systemowe

Dlaczego wybraliśmy bonus STS?

Oferta powitalna i promocyjna STS jest naprawdę szeroka i zróżnicowana. Mamy bonusy specjalnie dedykowane na sporty wirtualne i gry karciane. Bukmacher dał też dość długi czas na obrót bonusami, ale ciężko będzie skorzystać ze wszystkich bonusów. Więc to trochę taka przynęta na nowych graczy. Brakuje tutaj darmowego bonusu oraz promocji bez podatku.


Zakład bez ryzyka Betclic

Cashback do 200 PLN

Zakład bez ryzyka w Betclic 200 PLN, czyli bezpieczny pierwszy zakład. Aby skorzystać z dostępnego w Betclic cashbacku, gracz musi postawić pierwszy zakład. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas na konto bonusowe trafi 200 PLN zwrotu w formie freebetów. Bonus można przeznaczyć na jeden lub wiele zakładów, z minimalnym kursem 2.14. Wygranej z tytułu darmowego zakładu nie trzeba obracać. Jeśli kupon będzie zwycięski, wówczas na konto gracza trafi wartość kuponu pomniejszona o stawkę oraz 12% obowiązującego podatku od gier.

Żeby odebrać bonus wystarczy:

Zarejestrować nowe konto w Betclic z kodem promocyjnym BUKMACHERZYONLINE

✅ Wpłacić depozyt

✅ Postawić pierwszy zakład — w razie przegranej zadziała zakład bez ryzyka

Warunki zakładów liczących się do bonusu:

 • minimalny kurs: 2.14 w zakładzie bez ryzyka
 • bez wymogu obrotu

Do zakładu bez ryzyka zaliczane są zakłady z oferty sportowej, zarówno przedmeczowe, jak i na żywo.

Do obrotu nie zaliczają się natomiast: zdarzenia anulowane, zakłady na te same zdarzenia, zakłady z mniej niż dwoma możliwymi rezultatami oraz zakłady częściowo lub całkowicie zaklasyfikowane do innej promocji, oraz te, które zostały przedwcześnie zamknięte za pomocą opcji cashout, a także zakłady na gry karciane.

Zakład bez ryzyka Superbet

Cashback 3500 PLN

Zakład bez ryzyka do 3500 PLN od Super bet nie jest typową ofertą, którą można znaleźć u innych legalnych polskich bukmacherów. W ramach tej promocji można bowiem odzyskać część zainwestowanych na zakłady środków, nie tylko za jeden kupon, a za cały pierwszy tydzień gry.

W ofercie powitalnej Superbet znajdują się też trzy inne bonusy powitalne: bonus od depozytu 200 PLN, freebet o wartości 34 PLN oraz bonus za pobranie aplikacji w kwocie 20 PLN.

Żeby odebrać bonus wystarczy:

Założyć nowe konto w Superbet

Zaakceptować bonus na profilu gracza

✅ Wpłacić depozyt w ciągu 14 dni od rejestracji konta

✅ Postawić pierwsze zakłady, przez 7 dni wszystkie zakłady są ubezpieczone

Warunki zakładów liczących się do bonusu:

 • minimalny kurs: 1.8
 • minimalna kwota 20 PLN a max. 3500 PLN
 • Obrót min. 2 razy
 • Czas na obrót 10 dni.

Nie wliczają się zakłady na:

❌ gry karciane

❌ sporty wirtualne

Po zakończeniu pierwszego tygodnia gry Superbet podsumowuje wszystkie zawarte w tym czasie zakłady (oprócz tych zawartych za bonusy) i na ich podstawie przyznaje bonus. Wartość bonusu określa saldo konta gracza po 7 dniach. Zwrot środków z tytułu cashbacku Superbet zostanie przyznany, jeśli będzie ono ujemne. Od łącznej wartości stawek, odjęta zostaje kwota wygranych zakładów, podatki i przyznane oraz użyte bonusy.

5200 zł (suma stawek kuponów) - 1290 zł (suma wygranych) - 360 zł (łączny podatek) - 50 zł (użyte inne bonusy) = 3500 zł (bonus)

Zakład bez ryzyka w TOTALbet

cashback 200 PLN

TOTALbet może pochwalić się naprawdę prostym i atrakcyjnym cashbackiem. Kwota jest wysoka, zasady czytelne i zdecydowanie takim zakładem bez ryzyka TOTALbet przyciąga nowych graczy.

Zakład bez ryzyka w TOTALbet to 200 PLN. W przypadku przegranego kupony przyznany zostanie pełny zwrot, którego nie trzeba obracać. Trafi od razu na konto depozytowe. Ponadto zakład bez ryzyka łączy się z bonusami od depozytu.

 • Zarejestruj się przez naszą stronę z kodem promocyjnym
 • Wpłać pieniądze (nie ma minimalnej kwoty wpłaty)
 • Wytypuj swój pierwszy zakład z maksymalnie 3 zdarzeniami za maksymalnie 200 zł
 • Jeśli obstawisz za więcej niż 200 zł, to bonus zostanie anulowany
Wymagania zakładu bez ryzyka:
 • Nie ma żadnych wymogów kursowych
 • Nie ma wymogów obrotu

Nie wliczają się:

 • sporty wirtualne
 • cashout
 • promocja TOTALhit
 • freebety

Zakład bez ryzyka Fortuna

Cashback 600 PLN

Bonus bez Ryzyka od Fortuny to świetna propozycja dla aktywnych.

Zwrot za przegrane zakłady obejmuje także podatek od zakładów.

Fortuna zwraca więc całość postawionej na przegrany zakład kwoty.

Co trzeba zrobić aby odebrać bonus?

 • zarejestrować nowe konto w Fortunie
 • w zakładce Moje bonusy trzeba aktywować bonus
 • wpłacić depozyt
 • w ciągu 5 dni od rejestracji postawić pierwszy zakład ze środków z depozytu
 • jeśli zakład będzie przegrany gracz otrzyma zwrot do 600 zł w ciągu 24 godzin po rozliczeniu zakładu

Zanim postawisz pierwszy zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to rodzaj bonusu bukmacherskiego. Jest to jedno z najciekawszych rozwiązań bonusowych. Przeznaczony jest dla osób, które chcą aktywnie stawiać zakłady, ale obawiają się przegranej. Znajduje się on w ofercie wielu legalnych bukmacherów.

Skąd wzięła się nazwa zakład bez ryzyka?

Właśnie od sposobu działania tego bonusu, który w bardzo dużym stopniu minimalizuje lub nawet eliminuje całkiem ryzyko straty pieniędzy w razie przegranej. Za przegrany zakład otrzymamy całkowity lub częściowy zwrot postawionej kwoty. Dlatego właśnie zakład bez ryzyka inaczej nazywany cashback, ułatwia rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi. Pozwala też na podjęcie bardziej ryzykownych zakładów.

Warunki, na których przyznawany jest zakład bez ryzyka, to szeroki temat. Sytuacja przedstawia się bardzo różnie w ofercie różnych bukmacherów.

Najczęściej musimy wziąć pod uwagę następujące elementy:

1. Kwota bonusu

Nie zawsze jest to najważniejszy element oferty bukmachera, chociaż na pewno najbardziej widoczny i to właśnie na kwotę najbardziej zwracamy uwagę.

2. Minimalny kurs

Bardzo często dodatkowym warunkiem otrzymania środków z zakładu bez ryzyka jest postawienie zakładu po określonym minimalnym kursie.

Bez osiągnięcia tego warunku nie otrzymamy bonusu. Dlatego trzeba tego warunku bardzo pilnować.

3. Minimalny obrót

Kwotę, którą wpłaciliśmy na depozyt najczęściej musimy obrócić przynajmniej jeden raz, często liczba ta jest większa.

Bardzo rzadko zdarza się, żeby bukmacherzy nie postawili tego warunku, ale na takie promocje warto poczekać.

4. Minimalna liczba zdarzeń

Bywa, że zakład bez ryzyka jest obwarowany warunkiem postawienia zakładu na określoną minimalną liczbę zdarzeń.

Choć zazwyczaj jest to tylko jeden zakład.

5. Czas na obrót

Często czas na obrót jest ograniczony, choć nie zawsze. Dlatego trzeba wziąć to pod uwagę.

Zwrot pieniędzy za zakład bez ryzyka.
Paweł (Pablo)

Paweł (Pablo)

Zakład bez ryzyka może dotyczyć całej stawki postawionej na dany zakład. Bywa jednak, że będziemy mogli liczyć tylko na częściowy zwrot. Najczęściej od zwrotu odliczony jest także podatek.

Zależy to przede wszystkim od tego, jakie warunki bonusu ustalił bukmacher.

Jak działa zakład bez ryzyka?

Bonus zazwyczaj działa dość prosto. Można go odebrać w 3 prostych krokach:

1
Załóż konto i wpłać depozyt

U niektórych bukmacherów wystarczy po prostu zarejestrować i zweryfikować konto. Bonusy aktywują sie automatycznie. Czasem podczas rejestracji trzeba zaznaczyć odpowiednie pole aby aktywować zakład bez ryzyka.

2
Stawiamy zakład pieniądze wpłacone na konto u bukmachera.

Żeby postawić pierwszy zakład bez ryzyka trzeba wpłacić depozyt. Żaden bukmacher nie oferuje zakładu bez ryzyka za darmowy freebet, który czasem otrzymacie podczas rejestracji, jak np. za nasz kod promocyjny LV BET czy kod promocyjny GO Bet. Kwota zawsze pochodzi z wpłaty gracza.

3
Jeśli przegramy, na konto wróci kwota z danego zakładu.

Jeśli kupon nie wejdzie i skorzystaliśmy z bonusu, bukmacher zwróci nam pieniądze za zakład. Najczęściej jest to kwota pomniejszona o podatek, który w Polsce płaci się za każdy postawiony zakład. Chyba że skorzystacie z promocji bukmacher bez podatku, ale to zupełnie inny bonus.

4
Zwrot trafia na konto depozytowe lub bonusowe

Różni bukmacherzy oferują różne opcje. U niektórych zwrotu za zakład bez ryzyka trafia od razu na konto depozytowe, u innych pieniędzmi jeszcze trzeba obrócić, zanim je wypłacimy. Wtedy znajdują sie na koncie bonusowym.

Czy zakład bez ryzyka to dobry bonus?

Odpowiedź na pytanie brzmi oczywiście! Zakład bez ryzyka pozwala nam na rozwinięcie umiejętności, wykorzystanie naszej wiedzy w danej dziedzinie sportu. Oczywiście ogromnym plusem bonusu jest brak ryzyka utraty własnych pieniędzy.

Dlatego bonus bez ryzyka jest świetnym bonusem na start.

Zakłady bez ryzyka u polskich bukmacherów - podsumowanie
Krzysiek

Krzysiek

Bukmacherzy starają się nie tylko przyciągnąć nowego gracza ofertą, czy konkurencyjnymi kursami, ale przede wszystkim bonusami powitalnymi, a zakład bez ryzyka jest bardzo popularny. Dzięki temu bonusowi ryzyko związane z zagraniem naszego kuponu spada praktycznie do zera. Zwłaszcza jeśli bukmacher nie wymaga obrotu zwrócona kwotą.