Bukmacherzy online to my:

Zakłady bukmacherskie to przede wszystkim wielka pasja, dreszczyk emocji i zaangażowanie w sport. I to właśnie z naszej miłości do sportu i do zakładów bukmacherskich narodził się pomysł stworzenia serwisu o polskich bukmacherach.

Publikujemy tylko rzetelne informacje, przydatne porady, szczere opinie i wybieramy najlepsze bonusy.

Krótkie info o naszym zespole

Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami sportu. Każdy z nas od dziecka angażuje się w różnego rodzaju sportowe przygody. Raczej amatorsko, choć lubimy się czasem zastanawiać na tym co by było gdyby nasze sportowe kariery potoczyły się inaczej.

To właśnie zamiłowanie do sportu sprawiło, że bliskie stały się nam również zakłady bukmacherskie.

Joanna Jabłońska
Redaktor

Jako redaktor pracuje już od czasów gazetki szkolnej. Swoje pierwsze kroki jako dziennikarka stawiała w regionalnych serwisach internetowych. Głównie w działach sportowych. Specjalizuje się w analizie ofert bukmacherów, porównuje warunki i wyszukuje najciekawsze opcje.

Krzysiek (Kostek)
Dziennikarz

Cześć! Mam na imię Krzysiek, ale wszyscy mówią na mnie Kostek. Ludzi z Bukmacherów Online spotkałem przy okazji tragów ICE w Londynie, zgadaliśmy się i zostałem z nimi.

Moją pasją są esporty, ale bukmacherka nie jest mi obca dlatego chętnie dołączyłem do zespołu. Lubię szukać bukmacherskich ciekawostek i mam nadzieję, że moje teksty pomogą innym poruszać się w bukmacherskim świecie.

Paweł (Pablo)
Freelancer

Heja! Jestem kolarzem — z pasji i dziennikarzem — z zawodu. Buki i krypto newsy to taki mój konik. Więc kiedy tylko nadarzyła się okazja żeby współpracować z ekipą Bukmacherów Online, podjąłem wyzwanie.

Bukmacherzyonline.com - co robimy?

Szukamy sprawdzonych informacji i najlepszych bonusów.

Dokładnie czytamy regulaminy wszystkich promocji.

Sprawdzamy jak działają serwisy bukmacherów, instalujemy ich aplikacje.

Przechodzimy proces rejestracji i weryfikacji.

Stawiamy zakłady, oglądamy mecze, śledzimy statystyki.

Oceniamy naszych polskich, legalnych bukmacherów.

Chcemy przekazywać Wam tylko sprawdzone i rzetelne informacje.

A przy okazji... sami świetnie się bawimy!

Opinie o bukmacherach w Polsce

Sporo czasu spędzamy na analizowaniu stron poszczególnych bukmacherów. Sprawdzamy, jaką mają ofertę, czy łatwo skorzystać z ich bonusów i promocji. Testujemy też funkcjonalność stron internetowych i aplikacji mobilnych. O wszystkim tym możecie poczytać w naszych recenzjach.

Legalni bukmacherzy w Polsce

Bukmacherzy, którzy posiadają licencję na działalność w Polsce, posiadają także ubezpieczenie. Dlatego zdecydowanie polecamy stawianie zakładów tylko u legalnych bukmacherów.