Nowy bukmacher 2024
Article

Nowi bukmacherzy 2024

27 lutego 2024

Jacy nowi bukmacherzy pojawili się na polskim rynku w 2024 roku? Mamy trzech nowych bukmacherów, ale też kilku, o których może jeszcze nie słyszeliście.

Nowi bukmacherzy w Polsce

Najnowsi bukmacherzy to AdmiralBet i Wett Arena oraz ComeOn. Zebraliśmy listę wszystkich nowych i legalnych bukmacherów, którzy są już dostępni online, ale też tych, których strony internetowe dostępne będą niedługo.

Nowy bukmacher:Krótki opis:Bonusy na start
ComeOnNajnowszy bukmacher w PolsceBonus dostępny wkrótce
GO+BETNajlepsze bonusy na start u nowego bukmacheraOdbierz bonus z kodem
Betway

Nowy bukmacher, w trakcie przygotowania

Bonus dostępny wkrótce
BetclicNowy, znany na całym świecie bukmacherOdbierz bonus z kodem
BetfanNowy bukmacher z zakładami pozasportowymiOdbierz bonus z kodem
FuksiarzNowy bukmacher z Early PayoutOdbierz bonus z kodem
Wett ArenaNowy bukmacher dopiero otrzymał licencjęJeszcze nieaktywny
Admiral BetNowy bukmacher dopiero otrzymał licencjęJeszcze nieaktywny
ElitebetNowy bukmacher, jeszcze nie wystartowałBonus dostępny wkrótce
Bet4FunNowy bukmacher, jeszcze nie wystartowałBonus dostępny wkrótce
BwinNowy bukmacher, jeszcze nie wystartowałBonus dostępny wkrótce

ComeOn: nowy bukmacher w Polsce

Wystartował w 2023

Właściciel: Cherry Online Polska Sp. z o.o.

Strona internetowa: comeon.pl

Najnowszą marką bukmacherską, która pojawiła się w Polsce jest ComeOn, znany i bardzo popularny bukmacher. W zasadzie można powiedzieć, że to wielki come back, ponieważ bukmacher był już dostępny na Polskim rynku, jednak po zmianie prawa w Polsce, zdecydował się wycofać. Co może oznaczać jego powrót? Z pewnością jet to bardzo dobry znak dla polskich typerów, bo to już kolejna w międzynarodowych firm, która zdecydowała się na ten krok. Czy pójdą za tym zmiany w podatkach? Wielu ekspertów liczy ze tak. Ale wracając do ComeOn, zbyt nowy jest to temat, żeby można było cokolwiek powiedzieć, mamy niewysoki, ale łatwy bonus powitalny, nie najgorszą ofertę zakładów. I nie ma co ukrywać, czekamy na więcej.

Betway: nowy bukmacher w Polsce

Wystartował w 2023 - chwilowo zawieszony

Właściciel: Gaming in Poland Sp. z o.o.

Strona internetowa: betway.pl

W kwietniu 2023 uruchomiona została polska strona Betway. Oficjalnie Betway poinformował o uzyskaniu polskiej licencji w 2021, ale na możliwość stawiania zakładów, trzeba było długo poczekać. Betway jest kolejnym bukmacherem, znanym na zagranicznych rynkach, który zdecydował się na zarejestrowanie swojej działalności w Polsce. Przyznana w 2021 roku koncesja, pozwoliła mu na legalne prowadzenia zakładów bukmacherskich w internecie. Jak dotąd uruchomiony serwis nie zachwyca, ale mamy nadzieję, że to dopiero początek.

Czego możemy się spodziewać po Betway w Polsce?

✅ Zakłady w Betway stawiają miliony graczy na świecie. Dlatego liczymy, że również polscy gracze nie będą zawiedzeni jego ofertą.

✅ Bez wątpienia największy nacisk, jeśli chodzi o obszerność oferty w zakładach bukmacherskich, Betway stawia na piłkę nożną.

✅ Zarówno jeśli chodzi o ilość dostępnych wydarzeń, jak i zakładów w obrębie jednego spotkania.

Więcej przeczytasz w recenzji Betway Polska.

GO+BET: nowy bukmacher

Wystartował w 2021

Strona internetowa: www.goplusbet.pl

Numer zezwolenia w Polsce: PA11.6831.11.2021

Go+Bet czy też Go plus Bet to zupełna nowość na rynku, co sprawia, że jego oferta jest dla nas bardzo interesująca. Bukmacher od początku zaoferował dobre kursy na część wydarzeń (np. La Liga, Premier League czy esporty)
Z naszym kodem promocyjnym otrzymasz specjalny freebet, poza standardowym bonusem powitalnym. Go bet oferuje również świetną promocję Gra bez podatku.

Go+Bet zachęca nowych graczy oferując całkiem dobry bonus:

✅ Cashback do 1000 PLN

✅ Specjalny freebet 30 PLN z naszym kodem promocyjnym BOVIP

Więcej przeczytasz w recenzji Go Plus Bet.

Fuksiarz: nowy bukmacher

Wystartował w 2020

Strona internetowa: www.fuksiarz.pl

Numer zezwolenia w Polsce: PS4.6831.1.2020.

Fuksiarz to mniej znany, ale bardzo dobry bukmacher. Niedawno pojawił się na polskim rynku, a już zyskał uznanie typerów. Bukmacher oferuje wiele ciekawych możliwości jak typowanie statystyk meczu na piłkę nożną czy Fuks Kreator. Posiada też ciekawą promocję Early Payout. Pozwala także na łączenie na jednym kuponie wydarzeń prematch i live.

Fuksiarz posiada ciekawą ofertę powitalną, która składa się z:

✅ Zakład bez ryzyka 50% do 500 zł.

✅ Cashback bez limitu do 200 PLN

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj naszą recenzję Fuksiarza.

Betfan: nowy bukmacher

Wystartował w 2019

Strona internetowa: www.betfan.pl

Numer zezwolenia w Polsce: PS4.6831.3.2018

Betfan ma szeroką ofertę, sporo bonusów i promocji, trafiają się u niego naprawdę dobre kursy, a przede wszystkim bukmacher stara się wsłuchiwać w opinie graczy i stale dodaje coś nowego do zakładów na swojej stronie. Polubiliśmy Betfan za:

✅ Za ciekawą i łatwą do odebrania ofertę powitalną

✅ Szeroka oferta na zakłady poza sportowe

✅ Bukmacher ostatnio udostępnił też transmisje live

Więcej przeczytasz w recenzji Betfan.

Nowy bukmacher Wett Arena

Strona internetowa: www.wettarena.pl.

Numer licencji: 0000850165

Na liście zezwoleń bukmacherskich Ministerstwa Finansów pojawiła się pod koniec 2023 roku nowa firma.

Nowy bukmacher Admiral Bet

Strona internetowa: www.admiralbet.pl.

Numer licencji: 0001009955

Właścicielem spółki NovoBet, Sp. z o.o. jest NOVOMATIC TECHNOLOGIES POLAND Sp. z o.o. To międzynarodowy producent urządzeń do gier i oprogramowania dla branży bukmacherskiej. Marka AdmiralBet z powodzeniem funkcjonuje na kilku europejskich rynkach w Niemczech, Serbii, Włoszech czy swojej rodzimej Austrii. Narazie jeszcze nic nie wiadomo o tym bukmacherze w Polsce, jednak z pewnością przekonany się wkrótce.

Nowy bukmacher Elitebet - jeszcze nie wystartował

Właściciel: True Sport Sp. z o.o.

Strona internetowa: www.elitebet.pl w budowie

Start strony bukmacher spodziewany jest już wkrótce. Jak będzie wyglądać i czego się spodziewać? Jeszcze nie wiadomo.

✅ Wiadomo za to z pewnością, że firma uzyskała licencję Ministerstw Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Polsce, dlatego będzie 100% legalnie działającym bukmacherem.

Nowy bukamcher Bet4Fun - jeszcze nie wystartował

Właściciel: FUN PROJECT Sp. z o.o.

Strona internetowa: www.bet4fun.pl w budowie

✅ Start strony bukmacher spodziewany jest już wkrótce. Jak będzie wyglądać i czego się spodziewać? Jeszcze nie wiadomo.

✅ Wiadomo za to z pewnością, że firma uzyskała licencję Ministerstw Finansów na prowadzenia zakładów bukmacherskich w Polsce, dlatego będzie legalnie działającym bukmacherem.

Nowy bukmacher Bwin Polska - jeszcze nie wystartował

Strona internetowa: brak informacji, ale podejrzewamy, że bukmacher wystartuje online z domeną bwin.pl

Największa nowość wśród bukmacherów w Polsce to Bwin. Nieoficjalnie wiadomo, że bukmacher wystartuje na początku 2023 roku. Nie ma natomiast więcej szczegółów na temat jego oferty.

Podejrzewamy, że Bwin wystartuje z bardzo ciekawą ofertą bonusów powitalnych - jesli takie interesują Was najbardziej, sprawdźcie nasz Ranking bonusów bukmacherskich. Głównie dlatego, żeby przyciągnąć graczy ale też powalczyć z największymi bukmacherami w Polsce. Oprócz bonusów powitalnych Bwin z pewnością wyjdzie z ciekawą propozycją promocji bukmacherskich.

Więcej o tym, jakie oczekiwania są wobec polskiej wersji Bwin przeczytacie w recenzji Bwin Polska.

Najczęstsze pytania o nowych bukmacherów

Jacy nowi bukmacherzy mają polską licencję?

Najnowszym bukmacherem w Polsce z licencją jest Betway. Wszyscy nowi bukmacherzy, którzy znaleźli się w naszym zestawieniu posiadają licencję, a więc legalnie działają w Polsce. Są to: GO+BET, Fuksiarz, Betfan, Betclic, Betcris, BetX, Elitebet, Betway, Bet4Fun i Bwin, ale kilku z nich nie jest jeszcze aktywnych online.

Który bukmacher jest najnowszy w Polsce?

Najnowszymi bukmacherami w Polsce są Betway i ComeOn. Najnowszym, który otrzymał licencję, ale jeszcze nie oferuje zakładów bukmacherskich jest Bwin.

Ilu nowych bukmacherów pojawi się w 2023 roku?

W kwietniu 2023 swoją stronę internetową z zakładami bukmacherskimi uruchomił Betway. Z pewnością pojawi się jeden nowy bukmacher: Bwin, który otrzymał licencję w 2023 roku. Swoją stronę internetową z zakładami online uruchomią także bukmacherzy, który dostali licencje w zeszłym roku, ale jeszcze nie wystartowali, czyli Elitebet i Bet4Fun.

Na jakich nowych bukmacherów czekamy?

Bez wątpienia polscy gracze z utęsknieniem oczkują powrotu międzynarodowych bukmacherów, którzy zniknęli z rynku po wprowadzeniu zmian prawnych w 2017 r. Gracze niewątpliwie liczą na powrót największych marek w tym:

  1. Bet 365: niedostępny w Polsce
  2. Unibet: niedostępny w Polsce
Czy jest szansa, że któraś z bukmacherów powróci w najbliższym czasie?

Niestety, na razie nie zapowiada się aby których z wyżej wymienionych bukmacherów starał się o pozwolenie na prowadzenie zakładów w Polsce. Pozostaje mieć nadzieję, że mocno rozwijający się rodzimy rynek wreszcie zainteresuje zagranicznych graczy. Dobrą zapowiedzią jest przecież uzyskanie licencji przez Betway.

Nowi bukmacherzy - czego się po nich spodziewać?

Lista nowych bukmacherów w Polsce nie jest wyjątkowo długa, ale też nie mamy powodów do narzekań. Wszyscy oczekują jednak, że niedługo do grona nowych bukmacherów dołączą kolejne firmy. Dlaczego tak wyczekiwane są nowi gracze na rynku? Nowi legalni bukmacherzy muszą nie tylko zaoferować coś wyjątkowego graczom, aby zachęcić ich do swojej oferty.

Dlatego najczęściej oczekiwane są:

✅ ciekawe bonusy powitalne

✅ wysokie kursy

✅ oferta zakładów, której nie posiada konkurencja

Wśród graczy z dużym doświadczeniem pojawia się dodatkowo element znudzenia, więc oczekują od nowych bukmacherów nowego podejścia do zakładów. Jakieś innowacji, której nie posiadają gracze na rynku. I pod tym kątem sprawdzamy nowych bukmacherów z naszej listy.

Zazwyczaj nowi bukmacherzy mają też bardzo ciekawe opcje dla osób, które dopiero zaczynają obstawiać mecze, jak np. zakłady bez ryzyka, dzięki którym można się sporo nauczyć, a nie stracić całej postawionej kasy.

Bet365- czy będzie to nowy bukmacher?

Nikomu, kto choć trochę słyszał o zakładach bukmacherskich, nie trzeba tłumaczyć kim jest Bet365 - światowy gigant w świecie hazardu.

Dlatego tak trudno było graczom rozstać się z nim gdy po wprowadzeniu zmian w polskim prawie Bet365 całkowicie wycofał się z Polski.

Teraz wszyscy czekają na jego powrót.

Za co lubią go gracze na całym świecie?

✅ Świetne bonusy

✅ Bardzo szeroka oferta bonusów

✅ Brak limitów

Na razie strona Bet365 w Polsce jest niedostępna, ale sprawdź innych, zagranicznych bukmacherów.

Unibet- czy będzie to nowy bukmacher?

Unibet to kolejny, międzynarodowy bukmacher.

Znany jest przede wszystkim z:

✅ niskich marży bukmacherskich

✅ świetną ofertę na futbol

Ponieważ niestety nie ma licencji na prowadzenia zakładów w Polsce, nie można u niego stawiać. Ale można u innych legalnych bukmacherów, których listę sprawdzić klikając w link.

Nowi bukmacherzy w Polsce: podsumowanie

Ponieważ rynek bukmacherski w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, nowe marki będą miały pełne ręce roboty aby skutecznie przekonać do siebie graczy.

Z pewnością jest to sytuacja idealna dla wszystkich graczy i pasjonatów. Już teraz można zauważyć, że nowi bukmacherzy starają się przyciągnąć klientów oferując coraz korzystniejsze zakłady i bonusy. Ale nie tylko oferta powitalna jest tym, co przyciąga nowych graczy. To także innowacyjne rozwiązania, nowe rynki zdarzeń.

Dlatego z niecierpliwością czekamy na uruchomienie nowych serwisów internetowych bukmacherów, którzy już otrzymali licencje nie wystartowali, ale także na pojawienie się zupełnie nowych bukmacherów, których jeszcze nie braliśmy pod uwagę.